نمایش نوار ابزار

چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸


قاتل امام جمعه شهید کازرون به دار مجازات آویخته شد + تصاویر.  تصاویر در پایان مطلب (در صورتی که شرایط لازم را ندارید لطفا نگاه نکنید)…

با حکم دادگاه، حمید درخشنده قاتل شهید حجت الاسلام والمسلمین حاج محمد خرسند امام جمعه مظلوم و فعال کازرون، روز چهارشنبه ۶ شهریور ۹۸ ساعت ۶ صبح در مقابل هتل بیشاپور کازرون اعدام و بیش از ۴۵ دقیقه از طناب دار آویخته شد.
وی در سلامت کامل حواس تا آخرین لحظه نیز از انجام جنایت خود اظهار پشیمانی و ندامت نکرد و به کار و افکار انحرافی خود معتقد بود.
درخشنده که پیشتر سابقه عکاسی و مستندسازی داشت، پس از اینکه در برهه‌ای دچار تغییرات فکری و اعتقادی شده بود، با برنامه ریزی قبلی امام جمعه مردمی و فعال و دلسوز کازرون را در شب قدر (۲۳ رمضان ۹۸) در مقابل منزلشان مظلومانه به شهادت رساند و مردم ولایتمدار و شهید پرور را داغدار و شهرستان کازرون را یتیم نمود.

درخشنده خودش نمی‌خواست بخشیده شود/ پای چوبه دار هم گفت نماینده امام زمان هستم!

حکم قصاص حمید درخشنده قاتل امام‌جمعه شهید کازرون به حکم دیوان عالی کشور و استیذان رئیس قوه قضاییه سحرگاه امروز در ملأ عام به اجرا در آمد.

این حکم در حالی اجرا شد که بنا به گفته خانواده حجت‌الاسلام خرسند به قاتل فرصت داده شده بود تا از اقدام خود ابراز پشیمانی کند، اما اصرار وی به این اقدام جنایتکارانه و عدم پشیمانی‌اش سبب شد تا حکم اعدام به مرحله اجرا در آید.

دیدگاه ها