نمایش نوار ابزار

سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸


وصیتنامه امام جمعه فعال و موفق کازرون شهید والامقام حاج شیخ محمد خرسندبسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی سیدنا محمد و علی اهل بیته الطیبین الطاهرین المعصومین لاسیما بقیه الله فی الارضین
ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی بویژه به همه دوستان، بستگان ،خانواده ، همسر و فرزندان و اینکه اِنَّ خیر الزاد التقوی همیشه به یاد مرگ باشید؛ زیرا که پیامبر مکرم اسلام (ص) فرمودند : اَکثِروُا ذِکرَ الموتِ فَاِنَّهُ هادِمُ اللَّذاتِ حائلُ بینکم و بَینَ الشَّهواتِ . زیاد به یاد مرگ باشید زیرا که آن ویران کننده لذتها و مانعی است بین شما و میان خواسته های نفسانی شما.
اینجانب بنده حقیر و کوچک و معصیت کار و عصیانگر خداوند بزرگ با اقرار و شهادت به وحدانیت ذات باریتعالی و شهادت به کلمه لا اله الا الله شهادت به انَّ محمداً رسول الله و انَّ علیاً ولی الله و ضمن حلیت از همه مومنین و برادران ایمانی و دوستان و همشهریان و خانواده به ویژه والدین گرامی و برادران و خواهر و همسر و فرزندان عزیزم، همگی را به رعایت تقوای الهی و دوری از شبهات که توصیه قرآن کریم و پیامبر اسلام و اهل بیت طاهرینش می باشد دعوت می‌کنم و تاکید به همگی مبنی بر حمایت و پشتیبانی بی‌دریغ از نظام اسلامی و اصل ولایت مطلقه فقیه و رهبری معظم انقلاب و حفظ وحدت و آرامش و دوری از تفرقه و اختلاف دعوت می نمایم.ضمناً سه فرزندان و نور دیدگانم را به تقوای الهی و جدیت در درس و بحث توصیه میکنم و به همسر مهربانم نیز ضمن حلیت توصیه می کنم در تربیت فرزندان تلاش و یکی از آنان را جهت تحصیل علوم دینی و شاگردی امام صادق (ع) راهنمایی نمایند. که قطعا موجب رضایت و عنایت حضرت ولی عصر (عج) ارواحنا له الفداء به آنان و این خانواده خواهد بود .
ضمناً از همه مومنین و همشهریان طلب حلالیت نموده و امید است در مواقع استجابت دعا و در شب اول قبر این بنده گنهکار و عاصی و روسیاه را فراموش ننمایند و اگر شخصی طلبی دارد مراجعه نماید، در صورت صحت ادعا پرداخت نمایند. شب اول قبر یک نفر را مأمور کنند تا پاسی از شب در کنار قبر قرآن تلاوت نمایند و تلقینات را تکرار نمایند و یک سال نماز و سه سال روزه به نیت بنده انجام شود.
از حضور همه برادران و خواهران طلبه به ویژه مدیران مدارس علمیه خواهران و برادران که دوران امامت جمعه بنده مسئولیت داشته‌اند حلالیت طلبیده و اگر قصوری بوده و یا عصبانیتی و یا بی توجهی که قطعاً بوده، بنده را ببخشند و از محضر اساتید محترم به ویژه آقایان صحرایی و عارف و ائمه جمعه موقت شهرستان به ویژه آقای عزمی به جهت زحماتی که به آقایان داده‌ام طلب بخشش دارم .
از برادران عزیز شاغل در دفتر امام جمعه که بسیار زحمت و تلاش در حل مشکلات مردم داشته اند تقدیر نموده و از ایجاد مزاحمت و بعضاً با ترشرویی هایی که نسبت به این عزیزان را داشته ام طلب حلالیت می نمایم و انشالله حقیر را دعا نمایند و با امام جمعه بعد از اینجانب نهایت همکاری را بنمایند.
انشالله و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته – محمد خرسند

دیدگاه ها