نمایش نوار ابزار

یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷


پنجمین شب از مراسم ایام فاطمیه با سخنرانی حجت الاسلام حدائق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، پنجمین شب از مراسم دهه فاطمیه کازرون با سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا حدائق مدیرعامل بنیاد و موسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در استان فارس در سالن مکتب الزهراء کازرون برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام حدائق گفت: هرکس برای خدا کار کند، خداوند
پاسخ می دهد. فقیری که دست به فحشا می زند، دین ندارد. در زندان ها و پاسگاه حداقل
یک طرف دعوا بی دینی است. خداوند می فرماید اگر زندگی خوبی می خواهید با جان و
مالتان در راه خدا تلاش کنید. محال است کسی برا خدا قدمی از روی اخلاص بردارد و
خدا پاسخ ندهد.

گاهی ریا و تظاهر در کار می آید و نتیجه نمی دهد. پیغمبر (ص) فرمود اگر دیدید فقیری گرسنه، برهنه و بی ایمان شد، بخاطر این است که برخی ثروتمندان به وظایفشان عمل نمی کنند. این ثروت مال خداست، از بخشی از آن باید
در راه خدا انفاق کنیم.

از این فرصت ها استفاده کنیم. برخی در این شرایط سخت اقتصادی می توانند با فریادرسی همنوعان، به داد خود برسند و آخرت خوبی را برای خود رقم بزنند. همچنین برای خدا با زبان، قدم و حضورمان از دین دفاع کنیم.

یکی از شگردهای دشمنان این انقلاب در زمان معاصر، تخریب کردن ذهن مردم به اصل اسلام است و بی کفایتی و بی لیاقتی برخی از مسوولین را به حساب اسلام بگذارند که این خطاست. اگر کسی از قطار انقلاب پیاده شد، انقلاب باید زیر سوال برود؟ در زمان صدراسلام نیز اینچنین بوده است. از اصل اسلام باید دفاع کرد. آن کسی که ثروت ندارد، با زبان، قلم و جانش از دین دفاع کند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها