نمایش نوار ابزار

یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷


کازرون، اولین مقصد سفر استاندار فارس در استانبهره برداری از طرح گازرسانی به روستای سمغان کازون

طرح گازرسانی به روستای سمغان در بخش چنارشاهیجان کازرون با حضور استادار فارس به بهره برداری رسید.
صفری رئیس اداره گاز کازرون گفت: صبح امروز با حضور رحیمی استاندار فارس طرح گازرسانی به روستای سمغان در بخش چنارشاهیجان با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
صفری افزود: بیش از ۱۴ هزار و ۱۰۰ متر طول شبکه لوله گذاری و ۳۸۰ انشعاب در این طرح اجرا شده است.
روستای سمغان در بخش چنارشاهیجان کازرون هزار و ۴۰۰ نفر جمعیت دارد.

بیمارستان ۳۲ تخت خوابی قائمیه افتتاح شد

بیمارستان ۳۲ تختخوابی منطقه بهداشت و درمان قائمیه در سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار فارس افتتاح شد.
بیمارستان ۳۲ تختخوابی با نام شهید فرج الله رضازاده منطقه بهداشت و درمان قائمیه با ۳هزار و ۵۰۰ متر زیربنا و ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار ساخت و تجهیزات، در سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس افتتاح شد.

بهره برداری از چاه آهکی در کازرون

چاه آهکی ۳۴۶ متری با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال در شهرستان کازرون وارد مدار شد.
صمیمی رئیس اداره آبفای شهری کازرون گفت: با حضور رحیمی استاندار فارس چاه آب شرب شماره ۱۸ کازرون با ظرفیت آبدهی ۲۵ لیتر در ثانیه و ۶ و نیم کیلومتر خط انتقال به بهره برداری رسید.
صمیمی افزود: این چاه آهکی با اعتبار ۳۷ میلیارد ریال از محل خشکسالی برای کمک به تامین آب شرب و جلوگیری از افت فشار آب در شهرستان کازرون ساخته شده است.

با حضور رحیمی استاندار فارس، ساخت دبستان ۱۲ کلاسه بهار آزادی در کازرون آغاز شد

موصلی، مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس فارس در مراسم آغاز ساخت این مدرسه با بیان اینکه به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۸ مدرسه در شهرستان کازرون نوسازی خواهند شد، گفت: برای نوسازی این ۱۸ واحد آموزشی ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است. 
موصلی افزود: این آموزشگاه ابتدایی دخترانه در زمینی به مساحت دو هزار و ۲۰۰ مترمربع، با زیربنای هزار و ۱۰۰ مترمربع، با اعتباری حدود ۲۴ میلیارد ریال، توسط اداره کل نوسازی مدارس فارس ساخته می‌شود.

گازرسانی به بیش از دو هزار خانوار روستایی کازرون

همزمان با دهه مبارک فجر، ۳۱ روستای کازرون از نعمت گاز برخوردار شدند.
با حضور رحیمی استاندار فارس طرح گاز رسانی به ۳۱ روستا از مجموعه روستا‌های دهستان دادین در بخش جره و بالاده کازرون به بهره برداری رسید.
دهقان فرماندار کازرون با بیان اینکه برای گازرسانی به این روستا‌ها بیش از ۱۴۸ کیلومتر شبکه گازرسانی خطوط تغذیه و توزیع اجرا شده است گفت: بیش از ۱۹ میلیارد تومان برای اجرای این طرح هزینه شده است.
دهقان افزود: با بهره‌برداری این طرح بیش از دو هزار و ۱۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها