نمایش نوار ابزار

یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷


جلسه هماهنگی مراسم شب هشتم، تاسوعا و عاشورا در کازرون برگزار شدبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، جلسه هماهنگی مراسم شب هشتم، تاسوعا و عاشورا در کازرون با حضور مسوولین برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام خرسند یکی از سیاست‌های مهم دنبال شده چند سال اخیر در برگزاری مراسمات ماه محرم را تمرکز عزاداری دانست و افزود: این امر هم عظمت و شکوه عزاداری و هم وحدت بین هیئات را به دنبال دارد.

وی اضافه کرد: بخاطر مسائلی که در شهرستان اتفاق افتاده و همچنین تهاجمی که بر اصل عزاداری امام حسین ع در فضای حقیقی و مجازی می‌شود، انتظار برگزاری مراسم باشکوهی وجود دارد.

در این جلسه علاوه بر برنامه ریزی جهت انجام مراسم عزاداری متمرکز در روزهای یاد شده، پیرامون همکاری گروه های مردمی با پاکبانان و بازطراحی جایگاه عزاداری گفتگو شد.

مراسم عزاداری شب هشتم محرم همچون چند سال اخیر در میدان شهدا، روز تاسوعا در قبرستان بهشت زهرا (س)، روز عاشورا در قبرستان سیدمحمد نوربخش و شب تاسوعا و عاشورا در مصلی نماز جمعه کازرون با حضور همه هیئات و دسته جات عزاداری و همچنین پوشش مستقیم از شبکه های استانی و سراسری تلویزیون برگزار خواهد شد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها