نمایش نوار ابزار

دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

به مناسبت هفته تامین اجتماعی صورت گرفت؛


دیدار رئیس و جمعی از کارکنان تامین اجتماعی کازرون با امام جمعهبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، به مناسبت هفته تامین اجتماعی، روز دوشنبه (۲۵ تیر ۹۷) رئیس و جمعی از کارکنان این مجموعه با امام جمعه کازرون دیدار کردند.

در این دیدار مهرداد منتصری رئیس اداره تامین اجتماعی کازرون با اشاره به کمبودهای مالی موجود بواسطه عدم پرداخت بیمه، به بیان برخی مشکلات و اقدامات انجام شده پرداخت.

وی همچنین اشاره ای هم به خدمت رسانی دو شیفت درمانگاه تامین اجتماعی کازرون کرد که درصورت شبانه روزی شدن درمانگاه، شرایط مساعدی بوجود خواهد آمد.

این در مانگاه در حال حاضر با داشتن چند تخصص از جمله اطفال و دندانپزشکی به خدمت‌رسانی مشغول است.

در ادامه حجت الاسلام خرسند امام جمعه ضمن تبریک به مناسبت هفته تامین اجتماعی، این مجموعه را خدمتگزار و در خدمت مردم دانست و افزود: یکی از کارهای این مجموعه تامین آتیه و آینده است. با توجه به اینکه تلاش‌هایی برای ناامیدسازی مردم نسبت به آینده صورت می گیرد، تامین اجتماعی مجموعه ای است که می تواند امید به زندگی را افزایش دهد.

وی اضافه کرد: با تسهیل و سرعت بخشیدن به خدمات و مراجعات به ویژه به اقشار ضعیف، می توان این شرایط را مساعدتر کرد و امید و رضایت را افزایش داد. اگر جایی هم دیدید حل مشکلات فرد ضعیفی در گرو توجه و امضای شماست، دستگیری کنید. یکی از برکات انقلاب اسلامی همین تامین اجتماعی است. پیش از انقلاب کسی بیمه نمیدانست چیست.

امام جمعه کازرون ادامه داد: کار شما کاری معنوی و خداپسندانه است. الحمدلله تامین اجتماعی مجموعه سالم و متدینی هستند که امیدواریم موفق باشید و به سهم خودمان از خدماتی که داشته‌اید تشکر می کنیم.

مطالب مشابه
دیدگاه ها