نمایش نوار ابزار

پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷


بازدید یک روزه استاندار فارس از پروژه های نیمه تمام شهرستان کازرونبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، طی سفری یک روزه مهندس اسماعیل تبادار استاندار فارس به همراه جمعی از معاونین، مدیران کل و هیئت همراه به کازرون سفر کردند.

در این سفر که پس از زیارت قبور شهدا به بازدید از پروژه های نیمه تمام شهرستان کازرون از جمله بیمارستان ورودی شهر (پردیس)، مجموعه ورزشی فرهنگیان (چمن مصنوعی)، کتابخانه مرکزی، تصفیه خانه و بیمارستان امام علی (ع) انجامید، استاندار فارس در جمع مردم در مصلی نماز جمعه کازرون حاضر شد و از پیگیری مطالبات مردمی و رفع مشکلات و ارتقای عمران و رفاه در کازرون خبر داد.

وی در مصلی نماز جمعه در بین مردم از شنیدن صدای مردم پیرامون مسئله تقسیمات کشور و درنظر گرفتن خواسته مردم درباره حفظ هویت‌های تاریخی، مذهبی و طبیعی شهرستان و جلوگیری از جدا شدن آنها از کازرون خبر داد و افزود که طرح ارتقای شهرستان به فرمانداری ویژه، در وزارت کشور مطرح شده و در دست بررسی کارشناسی است.

استاندار فارس همچنین قول هایی را درباره ارتقای کیفی جاده های مواصلاتی منتهی به کازرون و همچنین تکمیل تونل محرم و راه اندازی تونل دیکانک داد و به الزام بر پیگیری و اتمام پروژه‌های نیمه تمام مختلف شهرستان و حمایت از تیم هندبال کازرون تاکید کرد.

حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون نیز در این آئین از مردم این شهرستان در استقبال از استاندار فارس قدردانی و تشکر کرد و ادامه داد: افتخار می‌کنم که همشهری چنین مردمان غیرتمندی هستم.

وی در بخشی از سخنان خود خطاب به مردم کازرون تصریح کرد: یکی از مطالبات شما این بود که نماینده عالی دولت در جمع شما حضور پیدا کند که با حضور استاندار در شهرستان، این درخواست محقق شد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها