نمایش نوار ابزار

چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷

به مناسبت روز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛


جمعی از کارکنان پادگان آموزشی ۰۷ ارتش با امام جمعه کازرون دیدار کردندبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون در دیدار با جمعی از کارکنان پادگان آموزشی ۰۷ شهید ترابی ارتش ضمن ابرای علاقه قلبی به نیروهای ارتش تاکید کرد: درست است که در مرکز آموزشی سربازان حضور دارید اما این مرکز همچون آموزشگاه و مدرسه است.

وی افزود: با توجه به اینکه نقطه ورود سرباز به دوران خدمت در پادگان شماست، کار حساسی را برعهده دارید. چرا که دیدگاه سرباز می‌تواند با عملکرد شما نسبت به نظام و خدمت متغیر شود.

امام جمعه کازرون ادامه داد: کار شما چون علاوه بر آموزش رزم و سلاح، بر نحوه رفتار و آداب معاشرت سربازان نیز دلالت دارد، مهم است. سربازان را تکریم کنید و در بحث آموزش عقیدتی و سیاسی سربازان دقت داشته باشید چرا که در آینده در زندگی و شغل آنان موثر است. این ها باعث می شود که با کار شما، پادگان همچون مدرسه و دانشگاه موثر باشد.

وی بیان داشت: به مسائل معنوی توجه شود. تفاوت ارتش ما با دیگر ارتش‌ها همین معنویت است که دشمن نیز از آن می ترسد. چرا که حتی اگر تجهیزات دیگران بیشتر باشد، همیشه حرف اول را نمی زنند، چناچه در دفاع مقدس نیز عراقی ها با وجود داشتن تجهیزات بسیار، در مقابل انگیزه دینی و ایمانی نیروهای ما غافلگیر شده و شکست خوردند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها