نمایش نوار ابزار

جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷

گزارش تصویری؛


حضور سردار علی فضلی در یادواره شهدا در کازرونبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون؛ سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، سردار احمد مهربان معاون آموزشی دانشگاه امام حسین (ع) و حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون روز پنجشنبه (۲۳ فروردین ۹۷) در یادواره ۷۱ شهید کوهمره جروق و فامور شهرستان کازرون حضور پیدا کردند.

پیش از این ایشان بعد از حضور در دفتر امام جمعه کازرون با خانواده شهید مدافع حرم علی جوکار و برادران شهید حمزه و محسن خسروی دیدار و از خانواده این شهدا تجلیل کردند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور پنجشنبه عصر در یادواره ۷۱ شهید منطقه کوهمره جروق و فامور این شهرستان گفت: تمام مستکبران برآن شدند که جبهه مقاومت را بشکند اما این خون شهدا که پای نهال مقاومت ریخته شده شکستنی نیست.

سرتیپ پاسدار علی فضلی اظهارداشت: برای این یادواره که با حداقل امکانات در زیر باران انجام گرفت و لباس خادمین خیس از باران بود غیر از خدا و سیدالشهدا کسی نمی‌تواند اجر و مزد بدهد.

وی برگزاری یادواره شهدا را یک وظیفه اجتماعی، شرعی، عاطفی، عقلی، سیاسی، دانست و گفت: برگزاری چنین یادواره‌هایی یادآور شجاعت، تقوا، حماسه و ایمان شهدا است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که انقلاب اسلامی بر سه پایه قرآن، عترت و مردم است افزود: حضور گسترده مردم در این محفل که عشق‌ورزی به دین خدا است.

فضلی با بیان اینکه ما با افتخار در حساس‌ترین مقطع یاد شهدا می‌کنیم و آن‌ها را چراغ راه هدایت خود قرار می‌دهیم گفت: تمام مستکبران برآن شدند که جبهه مقاومت را بشکنند اما این خون شهدا که پای نهال مقاومت ریخته شده شکستنی نیست.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان‌نور کشور با اشاره به اینکه امنیتی که کشور ما امروز در جهان ناامن دارد به‌خاطر خون‌های مطهر و مقدس شهدا و همچنین حضور مردم همیشه درصحنه است، افزود: مردم همیشه به‌موقع در صحنه هستند و از ولی‌امر خود اطاعت می‌کنند تا دشمن را ناامید کنند.

وی با اشاره به دیدار خود با خانواده شهید مدافع حرم علی جوکار اشاره کرد و گفت: شهید جوکار فرزند و خانواده خود را دوست داشت اما به‌خاطر خدا از آن‌ها چشم‌پوشی کرد.

سردار فضلی با یادآوری عملیات کربلای چهار و پنج که شهرستان کازرون حدود ۱۵۰ شهید والامقام را تقدیم کشور کرد به خاطره‌گویی از این عملیات‌ها پرداخت.

مطالب مشابه
دیدگاه ها
  • ناشناس ۲۵ فروردین ۱۳۹۷, ۳:۰۳ پاسخ به دیدگاه

    جاى دكترشاهين محمدصادقى خالى هست