نمایش نوار ابزار

یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت گرفت؛


دیدار کارکنان بنیاد شهید شهرستان کازرون با امام جمعهبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان کازرون، جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون به مناسبت سالروز تاسیس این بنیاد با حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون دیدار کرده و به ارائه گزارشی از فعالیت های بنیاد شهید کازرون پرداختند.

رضازاده رئیس بنیاد شهید و ایثارگران کازرون ضمن بیان خدمات این بنیاد در قبال خانواده شهدا و ایثارگران گفت: کار تعمیر و مرمت بیش از ۷۰ درصد از گلزارهای شهدای شهرستان تمام شده است. از طرفی با وجود کمبود بودجه، مجدانه پیگیر بهسازی بنای بزرگترین گلزار کازرون در سیدمحمد نوربخش نیز هستیم. وی همچنین با اشاره به گلزارهایی که آماده نوسازی هستند اما در ادامه کار با کمبود بودجه مواجه شده اند، درخواست همکاری بیشتر برخی مسئولین مرتبط در انجام این امر داشت.

در ادامه حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام و شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید گفت: خدارا شکر کنید که توفیق ارزشمندترین خدمت را به شما داده است. چراکه خدمت به شهدا و خانواده ایشان همچون خدمت به امام حسین ع است. پس کارتان را دست کم نگیرید، قدر آن را بدانید و سعی کنید دچار روزمره‌گرایی نشوید.

وی همچنین یادآور شد: بنیاد شهید باید به گونه ای باشد که خانواده شهید با حضور در آنجا، احساس امنیت و آرامش بکند. تکریم و تحسین و احترام به آنان، قطعا رضای خداوند را در پیش دارد. در مورد مسائل فرهنگی خانواده شهدا باید اهتمام بیشتری صورت بگیرد و همچنین سرکشی از خانواده شهدا با قوت بیشتری تداوم یابد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها