نمایش نوار ابزار

دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶


جلسه تجلیل بیمه ایران از بیمه‌گذاران عمده کازرون برگزار شدبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، جلسه تجلیل شرکت سهامی بیمه ایران از بیمه‌گذاران عمده در سطح شهرستان کازرون با حضور امام جمعه، معاون فرماندار و دیگر مسئولین در دفتر امام جمعه کازرون برگزار شد.

در این مراسم قدرت اله رئیسی از بیمه ایران به بیان مطالبی پیرامون ضریب رشد بیمه در ایران نسبت به دیگر کشورها، مزایای بیمه برای مردم و مشکلات مالی بیمه پرداخت. سپس هوشمندی از دیگر کارمندان این بیمه بر نقش صنعت بیمه در اقتصاد کشور تاکید کرد و گفت: با حضور بیمه، ضمن کاهش خطرپذیری، سرمایه‌گذار با اطمینان به سرمایه‌گذاری می‌پردازد. یکی از مهمترین خسارات و هزینه های بیمه، با توجه به نامناسب بودن جاده ها، مربوط به حوادث رانندگی است.

سپس حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون ضمن تبریک ایام دهه فجر، بر اهمیت بیمه در زندگی مدرن امروز تاکید کرد و بیان داشت: با توجه به تنوع موجود در مشاغل و مشکلات زندگی ماشینی، بیمه در دنیای امروز در جایگاه مهمی قرار دارد، در حالی که همچنان مزایا و فواید بیمه به خوبی اطلاع رسانی نشده است. بیمه نیاز زندگی امروز است. با توجه به آمار، میزان پیشرفت یک سومی کشور ما نسبت به کشورهای اروپایی در بیمه، شایسته نیست.

امام جمعه کازرون یا توجه به بدهی و ضرر مالی شعبه کازرون بنا به آمار و خواسته مسئولین ارشد بیمه ایران بابت تعطیلی شعبه کازرون خاطر نشان کرد: بیمه صرفا بنگاه اقتصادی نیست و خدماتی نیز برای مردم ارائه می‌دهد. دولت که بزرگترین بدهکار شرکت های بیمه است، اگر بدهی ها خود را به طلبکارهای خود از جمله شرکت های بیمه، تامین اجتماعی و سیستم های بانکی پرداخت کند، بسیاری از ضررهای مالی این دستگاه‌ها رفع خواهد شد و در جهت جبران کمبودها، فشاری بر مردم وارد نخواهد شد.

وی ادامه داد: زیبنده استان فارس و کازرون نیست که در رتبه‌های اول آمار تلفات در تصادفات جاده ای قرار داشته باشد. که امیدواریم ضمن بهبود زیرساخت ها و امکانات رانندگی از جمله خودرو و جاده مناسب و همچنین تبیین قوانین و فرهنگ سازی رانندگی صحیح، با کاهش این خسارات و تلفات کمک شود. بیمه نیز بهتر است خدمات و سرعت ارائه خدمات را برای مردم اطلاع رسانی کند. از طرفی با ایجاد رقابت درست در بین شرکت های بیمه، شاهد ارائه خدمات بیشتر و بهتری برای مردم خواهیم بود.

امیرحسین مرادی معاون فرمانداری نیز یکی از بیمه هایی که مردم کمترین مشکل را در مواجهه با آن داشته اند، بیمه ایران است.

همچنین حجت الاسلام لطفی دادستان کازرون بررسی صحت تصادفات را جزء وظایف دادستان در قضایای بیمه دانست و به بخشی مسائلی در اینباره اشاره کرد و گفت: با پیشگیری های ایمنی و راهنمایی شاهد کاهش تصادفات و در ادامه آن کاهش خسارات و استفاده از بیمه خواهیم بود.

در این مراسم از دادگستری شهرستان کازرون، آموزش و پرورش شهرستان کازرون، امیر خاوند، حاج مراد دهقان و جابر پیش بهار به جهت همکاری شایسته با بیمه ایران تقدیر به عمل آمد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها