نمایش نوار ابزار

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶


دیدار کارکنان تامین اجتماعی کازرون به مناسبت دهه فجربه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کازرون، به مناسبت دهه مبارک فجر جمعی از کارکنان اداره تامین اجتماعی شهرستان کازرون با حجت الاسلام خرسند امام جمعه این شهر دیدار کردند.

در این دیدار منتصری رئیس اداره تامین اجتماعی کازرون، ضمن تشریح عملکرد تامین اجتماعی در ده ماه گذشته سال جاری، به بیان گزارشی پیرامون مسائل بیمه در حوزه های مختلف پرداخت.

وی افزود: از اول سال جاری بیش از ۶۰ میلیارد پرداختی در قالب مستمری بگیران، بازنشستگی، فوت و از کار افتادگی صورت گرفته است. که البته ماهیانه حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان نیز به صورت بیمه بیکاری پرداخت می‌شود.

در ادامه حجت الاسلام خرسند امام جمعه شهرستان کازرون، ضمن تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه و تبریک دهه مبارک فجرگفت: عمده افرادی که تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند، جزء طبقات متوسط و ضعیف جامعه هستند. که باید در تسهیل کار و تکریم این افراد تلاش کرده و تا جای امکان در امور مردم کارگشایی شود.

امام جمعه کازرون با توجه به برخی سختگیری های موجود در پرداخت بیمه به افراد ضعیف جامعه گفت: قطع بیمه برخی از این دست افراد، موجب آسیب پذیری آنها می‌شود. به همین دلیل در اجرای قوانین، علاوه بر ظاهر باید به روح و حکمت آن قانون نیز توجه کرد.

مطالب مشابه
دیدگاه ها