نمایش نوار ابزار

پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

امام جمعه کازرون در جلسه هم‌اندیشی احزاب و گروه‌های سیاسی و اجتماعی شهرستان کازرون:


سیاسیون در بیانات خود حرفی نزنند که دشمن، شاد شودامام جمعه کازرون گفت: در فضای موجود سیاسیون در بیانات خود حرفی نزنند که دشمن شاد و بهانه برای تهاجم ایجاد شود.

بهبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان کازرون، حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون عصر چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه در جلسه هم‌اندیشی احزاب و گروه‌های سیاسی و اجتماعی شهرستان کازرون که با حضور احزاب مختلف در مکتب‌الزهرا کازرون برگزار شد با اشاره به حوادث اخیر در کشور اظهار داشت: حوادث کشور نشان از این است که جهت حرکت انقلاب جهت حرکت درستی است.

امام جمعه کازرون با بیان اینکه وقتی تاریخ را می‌خوانیم درمی‌یابیم که اینگونه حوادث طبیعی است گفت: انقلابی که رو به جلو و حرکت است در مسیر به مشکلاتی بر می‌خورد اما قطار انقلاب به حرکت خود ادامه داده و انسان نباید به خود غصه راه دهد و نگران و ناامید شود.

وی یادآورشد: با نگاهی به گذشته درمی‌یابیم بسیاری از این حوادث و فتنه‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم از جنگ مسلحانه و ترور شخصیت‌ها و ۱۷ هزار شهید ترور تا فتنه‌های بنی صدر و تا فتنه ۸۸ این حوادث را هم داشتیم و خواهیم داشت و این نشان از این است که جهت حرکت انقلاب درست است.

 خرسند با اشاره به ناامنی‌ها و جنایت‌های تروریست‌ها در سال ۶۰ و ۵۹ در کشور گفت: چون نتوانستیم این واقعیت‌ها را به نسل بعد منتقل کنیم کارهای داعش برای ما تازگی داشت.

وی با بیان اینکه در رابطه با حوادث کشور که اتفاق افتاده خوش‌بین هستم افزود: انقلاب ما سرمایه‌ای بزرگتر از این است که با چند خرابکاری فکر کنیم کار تمام شده است.

خطیب جمعه کازرون اظهارداشت: همین که دشمن فکر می‌کند با آتش زدن و خسارت به اموال مردم کار انقلاب و نظام تمام است احمقی آنها را می‌رساند و این حوادث با بقیه جاها فرق می‌کند لذا ما از این حوادث نباید غصه بخوریم.

خرسند با بیان اینکه برخی‌ها می‌گویند ما توهم دشمن و توطئه داریم گفت: الان چه کاری که از دشمن بر نیامده که انجام نداده است؟  از اول انقلاب می‌گفتند باید حکومت جمهوری اسلامی را براندازیم و کار انقلاب را تمام کنیم ولی عمر خودشان تمام شد ولی انقلاب هنوز پا برجاست.

خرسند با بیان اینکه شاید مبدأ همه این حوادث دشمن نباشد افزود: آلوده کردن فضا، سوءمدیریت و دیگر عوامل هم در این حوادث می‌توانند دخیل باشند.

وی با گلایه از اقتصاد، مدیریت، زندگی تشریفاتی برخی مدیران و عدالت اجتماعی و تبعیضات گفت: مردم  گله‌مندند اما در این قضایا با ضد انقلاب همکاری نکردند.

خرسند با تاکید بر اینکه برای مشکلات موجود باید فکری اندیشیده شود و دلسوزی خارجی‌ها و دشمنان برای فایده‌ای ندارد اظهار داشت: در فضای موجود سیاسیون در بیانات خود حرفی نزدند که دشمن شاد شود و به کشور ضربه بزنند و بهانه برای تهاجم دشمن شود.

امام جمعه کازرون با تشکر از مردم شهرستان کازرون گفت: از همه همشهریان عزیز تشکر می‌کنم که اجازه ندادند از فضای شهر سوء استفاده کنند با حالی که مردم شهرستان کازرون مشکلات و گلایه‌های بسیاری دارند.

وی با بیان اینکه انقلاب ما بیدی نیست که از این بادها بلرزد و انقلاب درخت تنومند روز به روز قوی‌تر می‌شود تصریح کرد: مهم این است که در حوادث جا نمانید و بصیرت یعنی جانماندن و گرفتار بازی بی‌خود نشدن است.

خرسند با اشاره به اینکه در موقعیت فعلی کشور رقابت‌های جناحی مناسب نیست افزود: دشمنان نشان داده‌اند اگر بر کشور مسلط شدند به اصولگرا و اصلاح‌طلب رحم نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: مراقب باشیم و با بصیرت و هوشیاری، از خیلی از فتنه‌ها جلوگیری کنیم.

 

 

مطالب مشابه
دیدگاه ها