نمایش نوار ابزار

پنج شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

امام جمعه کازرون در دیدار جمعی از کارکنان نیروی انتظامی شهرستان:


جریان ضد انقلاب پررو شده‌ است و باید با آن برخورد قاطعی بشودبه گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان کازرون، جمعی از کارکنان نیروی انتظامی شهرستان با حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون دیدار کردند.

در این دیدار سرهنگ محمد عبادی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان کازرون ضمن بیان خدمات نیروهای خدوم انتظامی در مواجهه با مسائل مختلف این حوزه گفت: با توجه به تحرکات صورت گرفته اخیر توسط برخی از اغتشاشگران که از سوی عوامل خارجی هدایت شده اند و با ناآگاهی برخی افراد خود فروخته در داخل کشور ادامه یافته است، نیروهای مخلص انتظامی به همراه شورای تامین مانع از انجام اینگونه تحرکات و گسترش آن در شهرستان شده اند.

در ادامه حجت الاسلام خرسند، امام جمعه کازرون ضمن تبریک مجدد انتصاب فرماندهی جدید انتظامی شهرستان و آرزوی موفقیت برای وی، به تبیین مسائل اخیر پرداخت: نتیجه این حوادث نشان می دهد که انقلاب اسلامی در مسیر درست حرکت میکند و دشمنان تاکنون از آن ضربه خورده اند. که اگر غیر از این بود، دشمن اینگونه مسائل و فتنه ها را تدارک نمی دید.

وی با تاکید بر عکس‌العمل قاطع با برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم گفت: با توجه به شرایط و عکس العمل های پیشین و کنونی که در برخی موارد همراه با نرمی بوده است، جریان ضد انقلاب پررو شده است و باید برخود قاطعی با آنها صورت بگیرد. جا دارد این نکته را نیز یادآور شد، اینکه مشکلات خاصی در کازرون رخ نداده است، حاکی از آمادگی نیروی امنیتی کازرون دارد.

حجت الاسلام خرسند در ادامه به بیان چند نکته که نباید در اینگونه قضایا از آن غفلت شد، پرداخت: یک مورد اراذل و اوباش هستن که ممکن است انگیزه سیاسی نداشته باشند و تنها با دریافت پول و به انجام ناهنجاری بپردازند. که باید این افراد شناسایی شده و در مواقع اینچنینی تحت نظر گرفته شوند. دیگری سلاح‌های غیر مجاز است که در بین مردم وجود دارد. که باید با پیشگیری و مراقبت، مانع از خطر آفرینی آن شد.

وی در مورد شهرستان نیز تذکراتی را بیان کرد: حضور سرزده از پاسگاه‌ها یکی از امور مناسبی است که پیگیری شود، گرچه به صورت کلی رضایت مردم وجود دارد اما سرکشی نیز مفید خواهد بود. در شهری همچون کازرون تعداد دو پاسگاه کم است که نیازمند ارتقای امکانات آنها است. همچنین بحث عروسی و نظارت بر آرایشگاه، تالارها و… مناسب نیست که نیازمند رعایت و نظارت هرچه بیشتری است.

مطالب مشابه
دیدگاه ها